Maria Probosz

Maria Zydorek

7,1
1 653 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Probosz

Moi drodzy z wielkim bólem zawiadamiam was:
W Łodzi w dniu 14 09 2010 zmarła moja ukochana kobieta i żona
Maria Probosz-Hasik

krasnal 1402

szczere kondolencje....nawet jeżeli to tylko słowa w internecie, to prawdziwe....

krasnal 1402

Wyrazy współczucia...

krasnal 1402

Pamiętam ją z filmów Koterskiego... Szkoda, młoda jeszcze była...

RIP

krasnal 1402

za młoda była by umrzeć [*]

krasnal 1402

Ooo. A co się stało? Dlaczego tak młodo? Chorowała na coś?

Georg_filmweb

Zmarła w wieku 49 lat z powodu choroby nowotworowej. Pochowana została na części komunalnej Cmentarza Zarzew w Łodzi. Szczere wyrazy współczucia. Świeć Panie nad Jej duszą [*]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Probosz

krasnal 1402

Szczerze. Smutna to nowina. Wielki żal.

cornnely13

Wyrazy współczucia. Zawsze będę pamiętać jej piękne, smutne oczy...

krasnal 1402

Nie wiem, co ci powiedzieć Andrzeju. Trudno się z tym pogodzić.

krasnal 1402

Pozno, ale dopiero sie o tym dowiedzialem. Wyrazy wspolczucia. Maria Probosz byla, jak na tamte czasy, odwazna aktorka ktora nie bala sie pokazac swojego pieknego ciala. Zreszta byla piekna kobieta. Wciaz pamietam ja z Alabama czy 07 zglosc sie. W sumie, sporo bylo golizny w polskim kinie, ale ona wyrozniala sie ze wzgledu na swoja urode. Co jest rowniez istotne, byla rowniez niezla aktorka, ale niestety zapamietana jedynie z epizodow.

dabram17

szkoda jej lubiłem ją widziałem w kilku filmach i serialach ale najbardizej pamiętam ją z 07 zgłoś się i tulipana/

krasnal 1402

Polecam wszystkim Pańskie wspomnienie żony:
http://pedeefy.express.lodz.pl/O72238_2010/10/01/EX100116K.pdf

krasnal 1402

Andrzej-to nie tak, że koledzy z planu filmowego o Niej zapomnieli ... dla mnie to był szok, nie byłem w stanie przyjechać na pogrzeb (i jeszcze wyrzuty sumienia, że to ja poznałem Ją z tym szmaciarzem, prosząc o opiekę nad Marysią)
Dziękuję Ci że byłeś z Marią do końca.
U mnie wisi Jej piękne zdjęcie z dedykacją- od zawsze... do mojego końca.

september7

Proszę.... wyrwałem ją z rąk tego szmaciarza i dbalem o Nią do końca, ale brakowalo jej czegoś.......( miłość miała) proszę o kontakt zemną

krasnal 1402

Z chęcią - ale jak ?

september7

może na Fejsie poszukaj prosze A.Hasik

krasnal 1402

i co znalazłeś..?

krasnal 1402

Pamiętamy o Niej.

szczery_Roman

Dzięki... ja też placze nad jej grobem....

krasnal 1402

Czy można zobaczyć gdzieś jej późne zdjęcie ? W wieku 40+ ? Strasznie smutna historia...

marek222

takie tylko ja posiadam..

krasnal 1402

Szkoda, była wspaniała. Pozdrawiam.

marek222

dziękuję... na Fejsie są o niej wspomnienia

marek222

> Czy można zobaczyć gdzieś jej późne zdjęcie ? W wieku 40+ ? Strasznie smutna historia...

Wydaje mi się, że w SE był kiedyś wywiad. Albo w Fakcie. Nie przypomnę sobie, ale czytałem go. I były zdjęcia. 5, 6 lat temu, coś koło tego. Ale który to był numer to nie mam pojęcia. Pamiętam, że Maria Probosz była pełna optymizmu, że zaczyna nowy etap w życiu. A potem taka szokująca informacja.

szczery_Roman

Obejrzałem sobie właśnie Alabamę, jak powiem że to proroczy film to chyba Ameryki nie odkryję...

marek222

chyba racja.... ja znałem ją od 12 roku jej życia, byla moja 1 dziewczyną
potem śledziłem jej karierę, aż któregoś dowiedzialem sie że jest bita przez swojego partnera, odnalazlem ją i odmieniłem jej życie ale nie moglem dac jej wszystkiego.... Pozdrawiam

krasnal 1402

Marek Probosz zawsze na ekranie wydawał się aniołem... no chyba że to nie o nim mowa.

marek222

Nie o niego chodzi. Chodzi o takiego wyrośniętego łobuza, naprawdę zdolny aktor, ale talent i reputację dawno rozpuścił w alkoholu.

szczery_Roman

dokladnie chodzi o niego-damski łobuz, nie litowalem sie nad nim.....
po tym co uczynił z jej życia....

użytkownik usunięty
krasnal 1402

nie znam tych prywatnych historii , chcę napisać tylko że dorastałem razem z filmami Pani Marii, kibicowałem Jej i że to co piszecie aż poraża bólem..... , współczuję p.Hasik ((

dziękuję........

krasnal 1402

Od kilku dni śledzę w mediach doßć smutne życie Marii, tak mnie to wciągnęło, sam nie wiem dlaczego. Może dlatego, że swoją urodą przypominała mi moją dziewczynę, która była trudna do zdobycia. Ale ja nie poddawałem się, wywalczyłem i została moją żoną. ( dziś to już 25 lat ) Myślę teraz o Panu, czy wcześniej jak się znaliście, zabiegał Pan o nią? Była szansa? Bardzo mi przykro, że ta szybko odeszła. Jak tylko będę w Łodzi to odnajde grób :((

Beatap1

witam, tak moja historia podobna do Pańskiej, tylko zakończyła się smutno... film ją zniszczył (słaba była)
walczyłem, zabiegałem...!!!
zacząłem z nią być , jak już była słaba...

krasnal 1402

Robił Pan wszystko, by pomóc. Niestety było już za późno, nie miał Pan wpływu. Szkoda, moglibyście żyć szczęśliwie.
Może kiedyś napijemy się kawy jak będę w Łodzi :)
Życzę Panu powodzenia.

Beatap1

dziękuję... :)
608174967

krasnal 1402

[*][*][*]
To już 3 lata. Mam nadzieję, że jest już trochę lżej i łatwiej.

szczery_Roman

Tak już trochę... łatwiej, ale czasami boli....

krasnal 1402

Panie Andrzeju, wysłałam Panu zaproszenie do znajomych, ale też chciałabym spotkać się z Panem w tzw realu. Nie mogę wysłać wiadomości, nie mam pojęcia dlaczego nie wchodzi. Jeszcze będę się starać dotrzeć do Pana na tej stronie. Chciałabym napisać o Pani Marii duży tekst wspomnieniowy, ale to po konsultacji z Panem. Ela

macelka

witam 608174967

krasnal 1402

Sporo czasu upłynęło, ale dzielę się moim doświadczeniem. W czasach Jej rozkwitającej kariery czekaliśmy na filmy w których zagrała. Chodziło się do kina aby zobaczyć Marię. A ja wtedy zastanawiałem się czy Jej kreacje z Czasu dojrzewania czy Alabamy nie wyżłobią w kruchej(jak sądziłem) psychice tej dziewczyny zbyt głębokich rys.

Winnetou28

hm.... i tak się stało
pozdrawiam

krasnal 1402

Niedawno oglądałem Trójkąt bermudzki z 1987 roku. Przyznaje, że była to odważna rola Pani Marii szkoda, że swoją miłość znalazła po wyniszczającym związku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones